4. Niedziela Wielkiego Postu (14.03.2021)

1. Rekolekcje wielkopostne, które dziś rozpoczęliśmy potrwają do wtorku. Msze święte z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.45.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:
    – Droga Krzyżowa – w piątki o 17.30.
    – Gorzkie Żale – w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.
  3. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  4. W tym tygodniu w piątek, 19 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP, która inauguruje ogłoszony przez papieża Franciszka „Rok Rodziny”. Msza święta o godz. 18.00. Wcześniej nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  5. Dziś polecamy dwa pisma: „Gościa Niedzielnego” i „Gościa Extra” w cenie 9 zł. – specjalne 100-stronnicowe wydanie w całości poświęcone św. Józefowi.
  6. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na bieżące utrzymanie parafii oraz na kwiaty po grobu pańskiego.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Dominik Goszczych, (zam. w Patrykach) oraz Anna Przytulska (zam. w Olsztynie) – zapowiedź I.