Niedziela Palmowa (28.03.2021)

1. Przed nami najważniejsze dni roku liturgicznego. Zapraszam na liturgię Triduum Paschalnego.
    – Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej – godz. 18.00
    – Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej – godz. 18.00. Przed liturgią o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
    – Wielka Sobota, Msza św. Wigilii Paschalnej – godz. 20.00 (przynosimy świece na odnowienie Chrztu św.)
  2. Wszystkich, którzy pragną włączyć się w liturgię Wielkiego Tygodnia przez śpiew lub posługę przy ołtarzu serdecznie zapraszam na próbę chóru lub próbę asysty liturgicznej, które odbywać się będą równolegle na plebanii przed nabożeństwami od Wlk. Czwartku do Wlk. Soboty.
  3. Poświęcenie pokarmów wielkanocnych w Wielką Sobotę w kościele o godz. 10.00, 11.00, 12.00 oraz po wieczornej liturgii Wigilii Paschalnej.
  4. W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00. Następne msze św. o  godz. 11.00 i 12.30. (W tym dniu nie będzie mszy świętej o godz. 9.00).
  5. Polecamy nowe numery „Gościa Niedzielnego” i Małego Gościa oraz specjalny numer poświęcony św. Józefowi.
  6. Organizatorom zbiórki i wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuje za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i utrzymanie parafii. Dziękuję także za wszystkie wpłaty na konto parafii.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Dominik Goszczych, (zam. w Patrykach) oraz Anna Przytulska (zam. w Olsztynie) – zapowiedź 3.