Wielkanoc (4.04.2021)

1. Gorąco dziękuję:
    – Państwu Urszuli i Grzegorzowi Łabacz za przygotowanie Ołtarzy Ciemnicy i Grobu Pańskiego;
    – Pani Elżbiecie Stachurskiej i Pani Marii Olendrzyńskiej za piękne kwiaty;
    – Paniom: Gieni, Teresie, Beacie, Urszuli, Jadwidze, Paniom Monikom za stałą troskę o czystość Kościoła;
    – Chórzystom na czele z Panią Asią i naszymi organistami Krzysztofem i Pawłem za animowanie śpiewu.
    – Służbie Liturgicznej Ołtarza za troskę o piękno liturgii Triduum Paschalnego
  2. Dziś msze święte jeszcze o godz. 11.00 i 12.30
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w każdą niedzielę: o 9.00, 11.00 i 12.30.
  4. Trwa Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele codziennie po mszy świętej wieczornej.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Sienkiewicz (zam. Klebark Mały) oraz Marlena Wiktoria Moszczyńska (zam. Olsztyn) – zapowiedź 1.
  6. Polecamy nowe numery „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie się”