Niedziela Miłosierdzia (11.04.2021)

1. Dzisiejszą Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na pokrycie kosztów powstałego w Olsztynie Hospicjum dla dzieci. To jedyna w naszym województwie placówka, w której opiekę znajdą całe rodziny od chwili diagnozy dziecka do momentu jego wyzdrowienia lub śmierci. Bóg zapłać za składane ofiary. Ofiary będzie można złożyć także w przyszłym tygodniu.
  2. Dziś o 15.00, w godzinie Miłosierdzia Bożego wystawienie Najświętszego Sakramentu. W szczególnym czasie łaski zapraszam na wspólną modlitwę w intencji naszych rodzin i całej wspólnoty parafialnej.
  3. W środę 14 kwietnia, święto Chrztu Polski. O 18.00, jak w każdą środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa, a następnie msza święta w intencji Ojczyzny.
  4. W sobotę spotkanie Laboratorium wiary. Będziemy rozważać cztery pierwsze rozdziały I Listu do Koryntian.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców dzieci I-szo komunijnych. Natomiast wszystkich uczniów klasy III ze szkoły w Klebarku pani Ewa prosi o pozostanie w kościele, już teraz, po tej mszy świętej.
  6. Polecam nowe numery „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie się”
  7. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Sienkiewicz (zam. Klebark Mały) oraz Marlena Wiktoria Moszczyńska (zam. Olsztyn) – zapowiedź 2.