3. Niedziela Wielkanocna (18.04.2021)

  1. Dziś niedziela biblijna, która rozpoczyna tydzień biblijny. Przy okazji przypomnę, że każdego dnia, kto tylko chce może dołączyć do parafialnej grupy na Whatsupp’ie i otrzymywać rozważanie do codziennego Słowa Bożego. Zachęcamy też do losowania cytatów biblijnych z koszyczka przy prasie. Zachęcamy do udziału w spotkaniach Laboratorium wiary. Rozważamy obecnie I List św. Pawła do Koryntian. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę. Będziemy rozważali 5 i 6 rozdział tego listu.
  2. Jeszcze dziś można złożyć ofiarę do puszki na fundusz budowy Hospicjum dla dzieci. Za wszystkie ofiary złożone dziś i w minioną niedzielę w imieniu pracowników Hospicjum serdecznie dziękuję.
  3. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców dzieci I-szo komunijnych. Za tydzień, także po mszy świętej o 12.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  4. W najbliższy piątek Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. Zapraszam na mszę św. o godz. 18.00.
  5. Także w piątek (przed Niedzielą Dobrego Pasterza) w kaplicy seminaryjnej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o świętość kapłanów i nowe powołania. Rozpoczęcie w piątek o godz. 20.00. Zakończenie w sobotę o 12.00.
  6. W najbliższą sobotę organizujemy akcję sadzenia krzewu jałowca na skarpach przy kościele. Sadzonki w dużej ilości dostaniemy za darmo. W ten sposób mam nadzieję poprawi się estetyka terenu przy kościele i pozbędziemy się niemałego trudu koszenia trawy na niewygodnym bardzo stromym zboczu. Zapraszam do pomocy, kto dysponuje z własnym szpadlem. Rozpoczynamy o godz. 10.00.
  7. Polecam nowe numery „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie się”
  8. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Sienkiewicz (zam. Klebark Mały) oraz Marlena Wiktoria Moszczyńska (zam. Olsztyn) – zapowiedź 3.