4. Niedziela Wielkanocna (25.04.2021)

1. Wszystkim Paniom i Panom, którzy pomogli we wczorajszych pracach przy sadzenia krzewów i sprzątaniu kościoła serdecznie dziękuję. Niech Pan Bóg hojnie wynagrodzi Wasz trud i poświęcony czas.
  2. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  3. W najbliższym tygodniu, podobnie jak w ubiegłym, odbędą się spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych.
    – poniedziałek – klasa III szkoły w Klebarku Wielkim,
    – środa – klasa IV i uczniowie z innych szkół. Spotkanie rozpoczynamy mszą świętą o godz. 18.00.
  4. Od najbliższej soboty zapraszamy na nabożeństwa majowe: w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.
  5. Polecam „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego”, m.in.
    – o kierownictwie duchowym: czym jest i dlaczego warto z niego korzystać;
    – o szczepionkach przeciw koronawirusowi, porównanie ich pod kątem skuteczności i efektów ubocznych.
    – w „Małym Gościu” z okazji trwającego Roku św. Józefa dodatek – obraz z wizerunkiem opiekuna Jezusa oraz modlitwą za jego wstawiennictwem.