Wniebowstąpienie Pańskie (16.05.2021)

1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 9.00. Zapraszamy całymi rodzinami, a dzieci szczególnie w piątki.
  2. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. W tym tygodniu odbędą się próby dla dzieci pierwszokomunijnych:
    • poniedziałek – klasa III szkoły w Klebarku Wielkim,
    • środa – klasa IV i uczniowie z innych szkół.
      Rozpoczynamy mszą świętą o godz. 18.00.
  4. W czwartek na mszę św. o godz. 18.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po mszy świętej spotkanie.
  5. W sobotę, w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego w naszym kościele odbędzie się czuwanie: Nabożeństwo Drogi Światła, Eucharystia i modlitwa uwielbienia. Zaczynamy o godz. 22.00. Bardzo się cieszę, że w czuwaniu będą uczestniczyć wszyscy klerycy naszego seminarium z Olsztyna i z Klebarka.
  6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego W najnowszym numerze m.in. o roli i znaczeniu świeckich w dziele ewangelizacji w czasach duchowego kryzysu, a w naszym warmińskim dodatku wspomnienie wizyty Jana Pawła II w Olsztynie.
  7. Zapowiedzi przedślubne:
    – Izabela Dutkowska (zam. w Kalniku) i Daniel Krasicki (zam. Klebark Wielki) – zap. 3.
    – Karolina Grzyb (zam. Ostrołęka) i Michał Borowy (zam. Skajboty) – zap. 3.