Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (23.05.2021)

  1. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom nocnego czuwania w wigilię dzisiejszej uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Szczególne podziękowania naszym seminarzystom, zespołowi muzycznemu, służbie liturgicznej Ołtarza.
  2. Dziś na mszach świętych o godz. 11.00 i 12.30 uroczystość I Komunii Świętej. Od poniedziałku do piątku dla dzieci pierwszokomunijnych trwa Biały Tydzień. Zapraszamy dzieci w strojach komunijnych wraz z rodzicami i całymi rodzinami. W piątek, na zakończenie białego tygodnia udamy się do Gietrzwałdu.
  3. Jutro, w poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msza święta o godz. 18.00.
  4. Także jutro po mszy świętej spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam.
  5. W czwartek o godz. 18.00 młodzież klas VIII przyjmie sakrament bierzmowania. Dzień wcześniej, w środę o godz. 18.30 spowiedź.
  6. W sobotę spotkanie Laboratorium wiary. Będziemy rozważać 1 List św. Pawła do Koryntian (rozdziały  7-9). Zapraszam stałych bywalców, i tych, którzy chcą się dołączyć, aby wspólnie się modlić, pogłębiać wiarę, poznawać Słowo Boże.
  7. Zachęcam do lektury nowych numerów „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”.