31. Niedziela zwykła (31.10.2021)

 1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Mszę święte w kościele o godz. 9.00 i 11.00. Po mszy św. o godz. 11.00 wyruszymy z Kościoła w procesji na cmentarz, polecając przy kolejnych stacjach naszych zmarłych przodków. Po procesji będzie możliwość pobłogosławienia grobów.
 2. We wtorek, 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczysta msza święta w intencji naszych zmarłych o godz. 18.00.
  W tym dniu dodatkowa msza święta o godz. 12.00 w Mokinach. Miłosierdziu Bożemu polecimy zmarłych mieszkańców Mokin.
 3. Przez cały listopad msza święta w intencji naszych zmarłych o godz. 18.00.  Przed mszą świętą, o 17.45 – wypominki.
 4. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnich pracach porządkowych na cmentarzu i przy kościele. Podziękowania dla Pana Grzegorza Zapały za użyczenie swojego sprzętu i fachową pomoc. Na szczególne podziękowania zasługuje pani Gienia Rutkowska. Każdego tygodnia poświęca kilka godzin, troszcząc się o estetykę i porządek na naszym cmentarzu.
 5. Serdecznie dziękuję także tym naszym parafianom, którzy zaangażowali się w organizację prowadzonej w tych dniach kwesty na rozbudowę alejek cmentarnych. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
 6. W tym tygodniu I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W piątek od godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i spowiedź.
 7. W sobotę po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie Laboratorium wiary.
 8. W następną niedzielę po mszy świętej spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 9. Polecamy Gościa Niedzielnego, wywiad z seminarzystami z Klebarka Wielkiego.