33 Niedziela zwykła (14.11.2021)

  1. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. Dziś w całej Polsce w ramach akcji Pomoc Kościołowi na Wschodzie, wspieramy, stojący na skraju bankructwa, Liban. Pamiętamy, że w ubiegłym roku w Bejrucie, stolicy Libanu, w wyniku eksplozji 300 tys. ludzi straciło swoje domy. Po mszy świętej zbiórka do puszek.
  3. Przez cały listopad zapraszam na mszę świętą w intencji naszych zmarłych o godz. 18.00.  Przed mszą świętą, o 17.45 – wypominki.
  4. W sobotę spotkanie Laboratorium wiary. Laboratorium wiary to modlitwa, poznawanie Pisma Świętego, dzielenie się Słowem Bożym, budowanie żywej wspólnoty. Wszystko to jest bardzo ważne. Widzimy to, albo nasze chrześcijaństwo będzie dojrzałe, pogłębione albo w go w ogóle nie będzie. Gorąco zapraszam.
  5. Zachęcam także do lektury prasy katolickiej.
  6. Serdecznie dziękuję naszej Straży Pożarnej za pomoc w organizacji Święta Niepodległości, że jak zawsze zatroszczyła się o odpowiednią oprawę uroczystości. To bardzo ważne świadectwo wiary i umiłowania ojczyzny. A wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólną modlitwę.