Niedziela Świętej Rodziny (26.12.2021)

  1. W liturgii oktawy Bożego Narodzenia:
    • w poniedziałek (27.12) obchodzimy Święto Świętego Jana Apostoła,
    • we wtorek (28.12) Świętych Młodzianków; szczególną modlitwą ogarniamy dzieci poczęte, jeszcze nienarodzone, których życie jest zagrożone.
  2. W piątek (31 grudnia) zapraszamy na uroczyste nabożeństwo dziękczynno-błagalne za mijający 2021 rok. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 nabożeństwo. Będziemy dziękowali Bogu za otrzymane łaski i prosili o przebaczenie win. O godz. 18.00 msza święta. Na ten dzień Biskupi Polscy udzielili dyspensy.
  3. W sobotę, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte wg porządku niedzielnego o godz. 9.00, 11.00 i 12.30
  4. Przypominamy i zachęcamy do udziału w I Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Warmińskie Kolędowanie” oraz w II Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Rodzinna Pocztówka Muzyczna”, organizowanym przez naszą szkołę w Klebarku. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii i organizatorów.
  5. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych: „Gościa Niedzielnego” i „Miłujcie się”.
  6. Jest także do zabrania list ks. Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego do diecezjan.