4. Niedziela zwykła (8.05.2022)

„Moje owce słuchają mego głosu”. Dlaczego mamy słuchać? Ponieważ wsłuchując się w głos Chrystusa, osiągamy szczyt radości

1. Drogim Parafiankom: Pani Geni, Jadwidze, Urszuli i Monice dziękuję za posadzenie kwiatków. Dziękuję także wszystkim fundatorom za ten śliczny prezent.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00, w tygodniu o godz. 17.30. Dziś rozpoczynamy nowennę do św. Andrzeja Boboli za Polskę, którą będziemy łączyć z nabożeństwem majowym.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    • w poniedziałek (9.05) przełożona z dziś – Uroczystość św. Stanisława patrona Polski,
    • w sobotę (14.05) – święto św. Macieja Apostoła.
  4. W czwartek spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, o 18.00 msza święta, a po niej spotkanie.
  5. Serdecznie dziękuję za złożone w ostatnim tygodniu i dziś ofiary na utrzymanie parafii.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Zuzanna Żuchowska (zam. Olsztyn) oraz Szymon Stocki (zam. Patryki) – zapowiedź 2.
  7. Polecam nowy numer „Gościa Niedzielnego” W tym numerze kolejna płyta z serii „Biblia Audio”.