3. Niedziela zwykła (22.01.2023)

Jest tajemnicą, kiedy człowiek się nawraca, kiedy i dlaczego decyduje się na bycie bliżej królestwa. Oczywiście doskonale wiemy o tym, że całe życie trzeba się nawracać, ale z drugiej strony mamy do czynienia z tajemnicą, o której mówi dzisiejsza Ewangelia.

 1. Zakończyliśmy kolędę. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie rozmowy, złożone ofiary i za każdą troskę o naszą parafię.
 2. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 3. Przypominamy, że w naszej parafii:
  • w każdy czwartek o godz. 20.00 – spotkania wspólnoty męskiej;
  • w każdy piątek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 4. W najbliższą sobotę po mszy świętej spotkanie „Laboratorium wiary”. Będziemy gościć panią prof. Aleksandrę Nalewaj, biblistkę, która wprowadzi nas w lekturę Ewangelii wg św. Jana.
 5. Przed nami VI Tydzień Małżeństwa, który w tym roku potrwa dwa tygodnie (5-19 lutego). Szczegółowe informacje na stronie naszej parafii i Duszpasterstwa Rodzin oraz na Facebooku
 6. Są nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”
 7. Dziś przypada 78. rocznica wkroczenia wojsk rosyjskich do Klebarka Wielkiego, a także kolejna rocznica męczeńskiej śmierci ks. Pawła Chmielewskiego i wielu parafian. „Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…”