4. Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza (30.04.2023)

1. Serdecznie dziękuję Paniom: Jadwidze, Uli, Monice, Aurelii za wiosenne porządki i pielęgnację zieleni w otoczeniu kościoła i figury Matki Bożej. Dziękuję p. Brygidzie za stałą opiekę nad grobem ks. Pawła i pomnikiem poległych i pomordowanych oraz p. Danucie za opiekę nad zielenią przy pomniku św. Jana Pawła II. Dziękuję Panom Piotrowi i Wojciechowi za naprawę murku przy figurze Matki Bożej. Dziękuję także za ofiary i wpłaty na remont naszych organów. Wszystkim za każdą życzliwość serdeczne „Bóg zapłać!”.
  2. Od jutra nabożeństwa majowe. W tygodniu o 17.30, w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.
  3. W środę (3.05) Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Msze św. o 9.00 i 11.00.
  4. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i I-sza sobota miesiąca.
    • w czwartek (4.05) wspominamy św. Floriana, patrona strażaków. Msza święta w intencji powołań, ale także w intencji naszej Ochotniczej Straży Pożarnej „Pomoc Maltańska” w Klebarku Wielkim.
    • w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i relikwii Krzyża Świętego oraz okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
    • w sobotę święto Apostołów Filipa i Jakuba
  5. W piątek po mszy świętej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6. W ostatni piątek odeszła do wieczności śp. Alina Wiecha. Pogrzeb w czwartek o godz. 11.00.