22. Niedziela zwykła (3.10.2023)

Miłość, którą nam Bóg okazuje, jest wymagająca. Nie pojmiemy nigdy tych wymagań, jeśli spoglądamy na nie z zewnątrz, jakby z dystansu. Bo Chrystus wzywa nas, abyśmy uwierzyli w Jego bliskość, byśmy Mu się powierzyli całkowicie i bez reszty. Nie ukrywa On trudności, jakie nas czekają.

 1. Jutro o godz. 8.00 msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz rodzicami i dziadkami, by powierzyć się Bogu, prosić o światło Ducha Świętego na cały rok nauki. Przypominamy, że msza święta w niedzielę o godz. 12.30 jest dedykowana dzieciom. Za tydzień pierwszy numer ziarna dla dzieci.
 2. W poniedziałek po wieczornej mszy świętej spotkanie Rady Parafialnej.
 3. W tym tygodniu:
  • w środę po mszy świętej wieczór filmowy z serialem biblijnym „The Chosen”.
  • w czwartek spotkanie wspólnoty męskiej o godz. 20.00;
  • w piątek: adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, a po mszy świętej spotkanie wspólnoty żeńskiej,
  • w sobotę msza święta w intencji młodzieży, a po mszy modlitwa uwielbienia.
  • w niedzielę o godz. 11.00 msza święta w intencji Ojczyzny
 4. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. o duchowych potrzebach i oczekiwaniach młodzieży.