3. Niedziela Wielkanocna (14.04.2024)

1. Wczoraj zakończył się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Jeszcze dziś przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na dzieła miłosierdzia w naszej diecezji: hospicjum dla dorosłych, hospicjum dla dzieci, rodzinne Domy Dziecka. Bóg zapłać!
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w kościele XVI Tydzień Biblijny. To przypomnienie i zachęta do studiowania i rozważania Słowa Bożego, osobiście i we wspólnocie.
  3. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Zapraszamy na spotkania w tygodniu:
    • w środę po mszy wieczór filmowy z serialem „The Chosen”;
    • w czwartek o godz. 19.00 wspólnota męska;
    • w piątek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu;
    • w sobotę Msza święta w intencji małżeństw. Po mszy „Laboratorium wiary” – rozważamy kolejne fragmenty Ewangelii wg św. Jana. Zachęcamy do udziału tym bardziej z racji Tygodnia Biblijnego.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Daria Kicka i Tomasz Ziółkowski – nasi parafianie z Patryk. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  6. XIII Liceum Katolickie im. św. Rodziny w Olsztynie, przy ul. Mickiewicza 10, zaprasza na Dzień Otwarty w najbliższą sobotę (20.04) w godz. od 10.00-12.00.