5. Niedziela Wielkanocna (28.04.2024)

Krzewy i drzewka przycinane na wiosnę wydają się takie mizerne i wątłe. Jednak za parę miesięcy, właśnie dzięki tej pielęgnacji i przycięciu, wydadzą piękne owoce.
Chodzi o to, żeby nie tkwić w tym krzewie, jak jakiś suchy badyl,
który nie przynosi owocu.

1. Dziś po mszy świętej o godz. 11.00 zapraszamy na koncert wielkanocny w wykonaniu Chóru Misericordia Dei.
  2. Od środy nabożeństwa majowe. W tygodniu o 17.30, w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i I-sza sobota miesiąca. W czwartek msza święta w intencji powołań.
  4. W piątek (3.05) Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Msze św. o 9.00 i 11.00.
  5. W sobotę (4.05) wspominamy św. Floriana, patrona strażaków. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ochotniczej Straży Pożarnej „Pomoc Maltańska” w Klebarku Wielkim. O godz. 17.15 zapraszamy na wspólny różaniec i rozważania.
  6. Polecamy nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Daria Kicka i Tomasz Ziółkowski – nasi parafianie z Patryk  (zap. 3).