6. Niedziela zwykła (5.05.2024)

1. Serdecznie dziękuję Paniom: Jadwidze, Uli, Monice za wiosenne porządki i pielęgnację zieleni w otoczeniu kościoła i figury Matki Bożej. Dziękuję p. Brygidzie za stałą opiekę nad grobem ks. Pawła i pomnikiem poległych i pomordowanych, p. Danucie za opiekę nad zielenią przy pomniku św. Jana Pawła II, p. Gienii i p. Tadeuszowi za opiekę nad cmentarzem.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W tygodniu o 17.30, w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.
  3. W poniedziałek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  4. W środę po mszy świętej wieczór filmowy z serialem biblijnym „The Chosen”. Rozpoczynamy 3. sezon.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Po mszy świętej spotkanie wspólnoty żeńskiej Filiae Regis. Temat spotkania: „Czym jest dla mnie prawda?”
  6. Za tydzień po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. W lokalnym dodatku wywiad o powstającej Warmińskiej Szkole Katechistów.