Wniebowstąpienie Pańskie (12.05.2024)

  1. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 próba śpiewu dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy!
  3. Kończy się okres wielkanocny, jednocześnie trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. We wtorek zapraszamy na piękny wieczór uwielbienia. Będziemy gościć znamienitych muzyków: Bartka Jaskota, Marcina Stawickiego i Arka Kendziora, twórców wielu znanych piosenek religijnych, współpracujących z takimi zespołami, jak: New Life’m i Amen Bend, współorganizatorów takich przedsięwzięć jak: „Strefa Chwały” oraz „Koncert Jednego Serca, Jednego Ducha”. Krótko mówiąc: ludzie, którzy swoim sercem i talentami zapraszają do modlitwy Uwielbienia Boga przez słowo i dźwięk. Rozpoczynamy mszą świętą o godz. 18.00. Ofiary, które w tym dniu złożymy na tacę, będą naszym podziękowaniem dla zaproszonych gości.
  4. W czwartek o 20.00 spotkanie wspólnoty męskiej.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. W sobotę wigilia Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Po mszy świętej o godz. 18.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne: nabożeństwo Drogi Światła, modlitwa uwielbienia, indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  7. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.