10. Niedziela zwykła (9.06.2024)

Dziś w Ewangelii mamy szokującą scenę. Uczeni w Prawie mówią o Jezusie, że odszedł od zmysłów, że ma ma w sobie Belzebuba. Św. Antoni powiedział kiedyś: „Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleli. I jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to wystąpią przeciw niemu i powiedzą: jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny”.

  1. Dziś w naszej kaplicy w Skajbotach uroczystości odpustowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta msza święta o godz. 12.30. Zapraszamy!
  2. W czwartek o godz. 20.00 spotkanie wspólnoty męskiej.
  3. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  4. W sobotę (15.06) pielgrzymka do Fromborka. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt 50 zł. Wyjazd z parkingu pod kościołem o godz. 8.00.
  5. W sobotę w naszym kościele o godz. 18.00 uroczysta Msza święta w intencji małżeństw i rodzin, połączona z uroczystym wprowadzeniem relikwii bł. Rodziny Ulmów, które już na stałe zagoszczą w naszym kościele. Chcemy wypraszać wstawiennictwa bł. rodziny Ulmów dla wszystkich małżeństw i rodzin w naszej parafii i diecezji. Zapraszamy do modlitwy w każdą trzecią sobotę miesiąca.
  6. W przyszłą niedzielę msza święta w Patrykach w intencji naszych parafian – mieszkańców Patryk.
  7. Polecamy nowe numery „Gościa Extra” i „Gościa Niedzielnego”.